Εκδήλωση: Εικόνα
![χριστουγενιάτικη κάρτα](/sites/default/files/2023-11/%CE%BA%CE%B1%CF%81%CF%84%CE%B5%CF%82.jpg)
Τρισδιάστατες χριστουγεννιάτικες κάρτες
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Δευτέρα, Δεκέμβριος 11, 2017 - 18:30 - Δευτέρα, Δεκέμβριος 11, 2017 - 20:00
Με την εκπαιδευτικό Κατερίνα Γραβάνη και τη Βιβλιοθηκονόμο Μαρία Βραχλιώτου. Ποιος σας είπε ότι το δέντρο σας δε χωράει σε μια χριστουγεννιάτικη κάρτα; Εμείς ξέρουμε τον τρόπο. Ελάτε να το τολμήσουμε. Για ηλικίες 7-11 ετών. Με προεγγραφή στον 1ο όροφο της βιβλιοθήκης.