Εκδήλωση: Εικόνα
![εικονα με παιδικη βιβλιοθήκη](/sites/default/files/2023-11/%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%B7%20%CE%B2%CE%B9%CE%B2%CE%BB%CE%B9%CE%BF%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%B7_8.jpg)
Τα ανθρώπινα δικαιώματα πάνε σχολείο
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Δευτέρα, Δεκέμβριος 18, 2017 - 10:00 - Δευτέρα, Δεκέμβριος 18, 2017 - 12:00
Με τη νομικό Βασιλική Κ. Παπαδοπούλου. Βιωματικές δραστηριότητες για μαθητές Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, σε θεματικές ενότητες όπως: Ανθρώπινα Δικαιώματα, Αξίες, Ταυτότητα κλπ. Για τάξεις Δημοτικού, Γυμνασίου και Λυκείου. Προγραμματισμένες επισκέψεις σχολείων. Με προεγγραφή. Στον 1ο όροφο της βιβλιοθήκης