Εκδήλωση: Εικόνα
![παιδικη βιβλιοθηκη](/sites/default/files/2023-09/_R6A0601-%CE%93%CE%99%CE%91%20%CE%A0%CE%91%CE%99%CE%94%CE%99%CE%9A%CE%97%20%CE%92%CE%99%CE%92._74_18.jpg)
Στο λόφο του παραμυθιού και των ιστοριών
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική Βιβλιοθήκη -1ος όροφος
Σάββατο, Ιανουάριος 13, 2018 - 12:00 - Σάββατο, Ιανουάριος 13, 2018 - 13:00
«Στο λόφο του παραμυθιού και των ιστοριών». Με την εκπαιδευτικό Βιργινία Ρόντση. Συναντιόμαστε στο λόφο του παραμυθιού και ταξιδεύουμε μαζί στην πανέμορφη και μακρινή Παραμυθοχώρα. Είσοδος Ελεύθερη. Για ηλικίες 4 - 7 ετών. Στον 1ο όροφο της βιβλιοθήκης.