Εκδήλωση: Εικόνα
![αμφιθέατρο](/sites/default/files/2023-06/%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B5%CE%AF%CE%BF%20%CE%BB%CE%AE%CF%88%CE%B7%CF%82%20%2816%29_1.jpg)
Ψηφίδες Ψυχολογίας: Ο Δεκάλογος του Κριστόφ Κισλόφσκι
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Αμφιθέατρο "Γεώργιος Καφταντζής", ισόγειο
Δευτέρα, Οκτώβριος 19, 2015 - 19:30 - Δευτέρα, Οκτώβριος 19, 2015 - 20:30
Προβολή της 1ης ταινίας από το Δεκάλογο του Κριστόφ Κισλόφσκι «Αγάπα τον ένα και μοναδικό θεό». Μετά την προβολή της ταινίας θα ακολουθήσει διάλογος με εισηγητή τον Δρ. Θεολογίας-Νομικό-Εκπαιδευτικό Κωνσταντίνο Γεωργιάδη. Σε συνεργασία με τον Σύλλογο Φίλων της Δ.Κ. Βιβλιοθήκη. Με τον Ψυχίατρο Μιχάλη Σωτηρίου. Είσοδος Ελεύθερη. Στο αμφιθέατρο «Γεώργιος Καφταντζής» στο ισόγειο της βιβλιοθήκης.