Εκδήλωση: Εικόνα
![ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ](/sites/default/files/2023-05/%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B5%CE%AF%CE%BF%20%CE%BB%CE%AE%CF%88%CE%B7%CF%82%20%2829%29_10.jpg)
Προβολή ταινίας
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Αμφιθέατρο "Γεώργιος Καφταντζής", ισόγειο βιβλιοθήκης
Πέμπτη, Μάρτιος 5, 2015 - 18:00 - Πέμπτη, Μάρτιος 5, 2015 - 20:00
Η Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Σερρών, Η Ε.Γ.Ε. παράρτημα Σερρών , οι Εθελόντριες του Σπιτιού της Γυναίκας και ο Σύλλογος Φίλων Δημόσιας Κεντρικής Βιβλιοθήκης Σερρών, στο πλαίσιο του 10 ήμερου προγράμματος εορτασμού της ημέρας της Γυναίκας παρουσιάζουν την ταινία , Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ «The Lady». Είσοδος ελεύθερη. Αμφιθέατρο «Γεώργιος Καφταντζής» της Δημόσιας Κεντρικής Βιβλιοθήκης Σερρών.