Εκδήλωση: Εικόνα
![εικόνα με ανοιχτό βιβλίο](/sites/default/files/2019-06/%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%BF%CF%85%CF%83%CE%B9%CE%B1%CF%83%CE%B7-%CE%B2%CE%B9%CE%B2%CE%BB%CE%B9%CE%BF%CF%85.jpg)
Παρουσίαση βιβλίου του Γιάννη Αλεξ. Ρωμανίδη: «Κρ(ο)ισολογίες: εισηγήσεις και άρθρα».
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Αμφιθέατρο "Γεώργιος Καφταντζής", ισόγειο
Δευτέρα, Ιούνιος 10, 2019 - 20:00 - Δευτέρα, Ιούνιος 10, 2019 - 21:30
Παρουσίαση βιβλίου του Γιάννη Αλεξ. Ρωμανίδη: «Κρ(ο)ισολογίες: εισηγήσεις και άρθρα». Μια εκδήλωση της Εταιρείας Μελέτης και έρευνας της Ιστορίας των Σερρών (Ε.Μ.Ε.Ι.Σ.) σε συνεργασία με τον Καθημερινό Παρατηρητή Σερρών. Το βιβλίο θα παρουσιάσει ο Ακριτίδης Ανέστης, φιλόλογος του ΓΕΛ Βυρώνειας. Είσοδος Ελεύθερη.