Εκδήλωση: Εικόνα
![βιβλίο](/sites/default/files/2023-09/%CF%81%CE%B1%CE%BA%CE%B9.jpg)
Παρουσίαση Βιβλίου
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Αμφιθέατρο "Γεώργιος Καφταντζής" ισόγειο
Τετάρτη, Δεκέμβριος 11, 2013 - 19:00 - Τετάρτη, Δεκέμβριος 11, 2013 - 21:00
Η Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Σερρών, η Ποτοποιΐα Μπέη και ο Σύλλογος Φίλων Βιβλιοθήκης Σερρών σας προσκαλούν στην παρουσίαση του Βιβλίου του Κώστα Πασχάλη Μπέη «Από το Ρακί στο Ούζο» , ένα μεθυστικό ταξίδι γευσιγνωσίας και ουζοποσίας (Αμφιθέατρο «Γεώργιος Καφταντζής» της Δ.Κ.Β.Σ.).