Εκδήλωση: Εικόνα
![φωτογραφία παιδικής βιβλιοθήκης](/sites/default/files/2023-06/_R6A0601-%CE%93%CE%99%CE%91%20%CE%A0%CE%91%CE%99%CE%94%CE%99%CE%9A%CE%97%20%CE%92%CE%99%CE%92._20.jpg)
Ο Ρούντολφ στη βιβλιοθήκη
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Δευτέρα, Δεκέμβριος 14, 2015 - 18:00 - Δευτέρα, Δεκέμβριος 14, 2015 - 19:30
Με την εκπαιδευτικό Νατάσα Φακετοπούλου και τη βιβλιοθηκονόμο Μαρία Βραχλιώτου. Ελάτε να στολίσουμε τα δέντρα μας και τα βιβλία μας με τον αγαπημένο τάρανδο των Χριστουγέννων. Θα χρειαστεί να φέρετε 2-3 φελλούς. Για ηλικίες 6-9 ετών. Με προεγγραφή. Στον 1ο όροφο της βιβλιοθήκης.