Εκδήλωση: Εικόνα
![φωτογραφία παιδικής βιβλιοθήκης](/sites/default/files/2023-05/_R6A0601-%CE%93%CE%99%CE%91%20%CE%A0%CE%91%CE%99%CE%94%CE%99%CE%9A%CE%97%20%CE%92%CE%99%CE%92._138.jpg)
Ο γαλλικός κινηματογράφος…στη βιβλιοθήκη μας
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Πέμπτη, Ιούλιος 2, 2015 - 18:00 - Πέμπτη, Ιούλιος 2, 2015 - 20:00
Συνεχίζοντας την ενότητα “ l’été en couleurs françaises” με τον Σύλλογο Ελληνογαλλικής Φιλίας Σέρρες-Fosses σας καλούμε να παρακολουθήσετε γαλλικό ποιοτικό κινηματογράφο και συγκεκριμένα την ταινία “Vie de chat” ή «Ένας γάτος στο Παρίσι». Για ηλικίες 7-13 ετών. Με προεγγραφή. Στον 1ο όροφο της βιβλιοθήκης.