Εκδήλωση: Εικόνα
![φωτογραφία παιδικής βιβλιοθήκης](/sites/default/files/2023-06/_R6A0601-%CE%93%CE%99%CE%91%20%CE%A0%CE%91%CE%99%CE%94%CE%99%CE%9A%CE%97%20%CE%92%CE%99%CE%92._38.jpg)
Μοιράζομαι το χόμπυ μου και ό,τι αγαπώ
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Σάββατο, Μάρτιος 29, 2014 - 11:00 - Σάββατο, Μάρτιος 29, 2014 - 12:00
Με την κ. Σούλα Αγγειοπλάστη. Μαθαίνουμε να ανοίγουμε φύλλο πίττας εύκολα και γρήγορα. Τι υλικά βάζουμε; Τι προσέχουμε στη ζύμη και στο άνοιγμα; Αν δεν είστε σίγουροι έστω και για ένα από τα παραπάνω ερωτήματα, ελάτε στην παρέα μας. Θα χρειαστείτε έναν πλάστη και ποδιά. Με προεγγραφή.(1ος όροφος)