Εκδήλωση: Εικόνα
![φωτογραφία με σύμβολα](/sites/default/files/2023-10/%CE%B5%CF%80%CE%B9%CF%87%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%B7%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B1.jpg)
Μαθήματα Επιχειρηματικότητας και Μάνατζμεντ
Εκδήλωση: Τοποθεσία
3ος όροφος
Δευτέρα, Νοέμβριος 2, 2015 - 18:00 - Δευτέρα, Νοέμβριος 2, 2015 - 19:10
Ενότητα 3η : «Ίδρυση μιας μικρής επιχείρησης: από την ιδέα στην πράξη
(τυπικές διαδικασίες/δικαιολογητικά, οικονοµικές κ.α. ενέργειες µέχρι την έναρξη, έρευνα αγοράς κ.ά). Με εκπαιδευτή τον Πάσχο Γεώργιο. Σε συνεργασία με τον Σύλλογο Φίλων της Δημόσιας Κεντρικής Βιβλιοθήκης Σερρών. Για ηλικίες 18-40 ετών. Στον 3ο όροφο της βιβλιοθήκης.