Εκδήλωση: Εικόνα
![παιδιά που διαβάζουν](/sites/default/files/2023-10/%CE%BB%CE%B5%CF%83%CF%87%CE%B7_8.jpg)
Λέσχη ανάγνωσης δασκάλων
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Δευτέρα, Οκτώβριος 19, 2015 - 19:00 - Δευτέρα, Οκτώβριος 19, 2015 - 20:15
Με συντονίστριες τις εκπαιδευτικούς Ευδοκία Χρηστομάτη και Ζήνα Μπουγιάλα. Θα πραγματοποιηθεί μια 1η συνάντηση για οργάνωση του προγράμματος. Η λέσχη ανάγνωσης παιδικού λογοτεχνικού βιβλίου που απευθύνεται σε δασκάλους Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης. Είσοδος ελεύθερη. Στον 1ο όροφο της βιβλιοθήκης.