Εκδήλωση: Εικόνα
![φωτογραφία με αναγνωστες](/sites/default/files/2023-09/%CE%BB%CE%B5%CF%83%CF%87%CE%B7%20%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%B3%CE%BD%CF%89%CF%83%CE%B7%CF%82.jpg)
Λέσχη ανάγνωσης δασκάλων
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Δ.Κ.Β.Σ., 1ος όροφος
Δευτέρα, Φεβρουάριος 18, 2019 - 18:30 - Δευτέρα, Φεβρουάριος 18, 2019 - 20:00
Με συντονίστριες τις εκπαιδευτικούς Ευδοκία Χρηστομ άτη και Ζήνα Μπουγιάλα. Θα πραγματοποιηθεί η 1 η συνάντηση της λέσχης ανάγνωσης παιδικού λογοτεχνικού βιβλίου που απευθύνεται σε δασκάλους Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσ ης. Είσοδος ελεύθερη. Στον 1ο όροφο της βιβλιοθήκης.