Εκδήλωση: Εικόνα
![φωτογραφία παιδικής βιβλιοθήκης](/sites/default/files/2023-10/%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%B7%20%CE%B2%CE%B9%CE%B2%CE%BB%CE%B9%CE%BF%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%B7_9.jpg)
Καλοκαιρινή Εκστρατεία - Η μέρα του ράβε και του ξήλωνε
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Τρίτη, Ιούλιος 15, 2014 - 10:00 - Τρίτη, Ιούλιος 15, 2014 - 12:00
Αφηγούμαστε την ιστορία της Πηνελόπης, της γυναίκας του Οδυσσέα και υφαίνουμε το δικό μας κομμάτι από ύφασμα στον αργαλειό μας. Για παιδιά 6-9 ετών. Με προεγγραφή. Στον πρώτο όροφο της Βιβλιοθήκης. Θα χρειαστεί να έχουν τα παιδιά ένα κουβάρι μαλλί με χρώμα της αρεσκείας τους.