Εκδήλωση: Εικόνα
![εικόνα με κινητή βιβλιοθήκΗ](/sites/default/files/2024-06/%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%B7%20%CE%B2%CE%B9%CE%B2%CE%BB%CE%B9%CE%BF%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%B7_1.jpg)
Καλοκαιρινές διαδρομές στις γειτονιές της πόλης των Σερρών με την Δημόσια Κινητή Βιβλιοθήκη - Ιερός Ναός Εισοδίων της Θεοτόκου (Πλατεία Ειρήνης)
Δευτέρα, Ιούνιος 17, 2024 - 08:30 - Δευτέρα, Ιούνιος 17, 2024 - 14:00
Η Δημόσια Κινητή Βιβλιοθήκη επισκέπτεται την γειτονιά της πόλης των Σερρών στην περιοχή του Ιερού Ναού Εισοδίων της Θεοτόκου ( Πλατεία Ειρήνης ). Οι πολίτες μπορούν να ενημερωθούν για τις δράσεις της Κεντρικής Βιβλιοθήκης και να δανειστούν βιβλία.