Εκδήλωση: Εικόνα
![φωτογραφία της κινητής βιβλιοθήκης](/sites/default/files/2023-09/%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%B7_81.jpg)
Καλοκαιρινές διαδρομές στις γειτονιές της πόλης των Σερρών με την Δημόσια Κινητή Βιβλιοθήκη - Πλατεία Ιερού Ναού Αγ.Νικήτα
Πέμπτη, Σεπτέμβριος 14, 2023 - 08:30 - Πέμπτη, Σεπτέμβριος 14, 2023 - 13:30
Η Δημόσια Κινητή Βιβλιοθήκη επισκέπτεται την γειτονιά της πόλης των Σερρών στην περιοχή της Πλατείας του Ιερού Ναού Αγ.Νικήτα ( οδό Σισύφου 2). Οι πολίτες μπορούν να ενημερωθούν για τις δράσεις της Κεντρικής Βιβλιοθήκης και να δανειστούν βιβλία.