Εκδήλωση: Εικόνα
![κινητή βιβλιοθήκη](/sites/default/files/2023-07/%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%B7.jpg)
Καλοκαιρινές Διαδρομές στις γειτονιές της πόλης των Σερρών με την Δημόσια Κινητή Βιβλιοθήκη - Πλατεία Ομόνοιας
Πέμπτη, Ιούλιος 6, 2023 - 09:00 - Πέμπτη, Ιούλιος 6, 2023 - 13:00
Η Δημόσια Κινητή Βιβλιοθήκη επισκέπτεται την γειτονιά της πόλης των Σερρών στην περιοχή της Πλατείας Ομόνοιας . Οι πολίτες μπορούν να ενημερωθούν για τις δράσεις της Κεντρικής Βιβλιοθήκης και να δανειστούν βιβλία.