Εκδήλωση: Εικόνα
![φωτογραφία της κινητης βιλιοθήκης](/sites/default/files/2023-07/%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%B7_20.jpg)
Καλοκαιρινές διαδρομές στις γειτονιές της πόλης των Σερρών με την Δημόσια Κινητή Βιβλιοθήκη - Ιερός Ναός Αγίου Ιωάννου Θεολόγου
Πέμπτη, Ιούνιος 15, 2023 - 09:00 - Πέμπτη, Ιούνιος 15, 2023 - 13:00
Η Δημόσια Κινητή Βιβλιοθήκη επισκέπτεται την γειτονιά της πόλης των Σερρών στην περιοχή του Ιερού Ναού Αγ.Ιωάννου Θεολόγου ( οδό Θεολόγου 11).Οι πολίτες μπορούν να ενημερωθούν για τις δράσεις της Κεντρικής Βιβλιοθήκης και να δανειστούν βιβλία.