Εκδήλωση: Εικόνα
![φωτογραφία της κινητης βιλιοθήκης](/sites/default/files/2023-07/%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%B7_19.jpg)
Καλοκαιρινές διαδρομές στις γειτονιές της πόλης των Σερρών με την Δημόσια Κινητή Βιβλιοθήκη - Στρατόπεδο Παπαλουκά
Παρασκευή, Ιούνιος 16, 2023 - 09:00 - Παρασκευή, Ιούνιος 16, 2023 - 13:00
Η Δημόσια Κινητή Βιβλιοθήκη επισκέπτεται την γειτονιά της πόλης των Σερρών στην περιοχή του πρώην Στρατόπεδου Πυροβολικού "Παπαλουκά" (οδό Προύσης 102-106 ).Οι πολίτες μπορούν να ενημερωθούν για τις δράσεις της Κεντρικής Βιβλιοθήκης και να δανειστούν βιβλία.