Εκδήλωση: Εικόνα
![φωτογραφία αμφιθεάτρου](/sites/default/files/2023-08/%CE%B1%CE%BC%CF%86%CE%B9%CE%B8%CE%B5%CE%B1%CF%84%CF%81%CE%BF_0.jpg)
Ημερίδα επαγγελματικού προσανατολισμού για μαθητές λυκείου
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Αμφιθέατρο "Γεώργιος Καφταντζής" ισόγειο
Παρασκευή, Ιούνιος 22, 2018 - 18:00 - Παρασκευή, Ιούνιος 22, 2018 - 20:00
Ο Σύλλογος Ιδιοκτητών Φροντιστηρίων Μ.Ε.Ν. Σερρών διοργανώνει ημερίδα ενημέρωσης μαθητών λυκείου για τον επαγγελματικό τους προσανατολισμό. Είσοδος Ελεύθερη. Στο αμφιθέατρο «Γεώργιος Καφταντζής» στο ισόγειο της βιβλιοθήκης.