Εκδήλωση: Εικόνα
![φωτογραφία με κατασκευές ντεκουπάζ](/sites/default/files/2023-10/%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BA%CE%BF%CF%85%CF%80%CE%B1%CE%B6.jpg)
Χριστουγεννιάτικο ντεκουπάζ
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Δευτέρα, Δεκέμβριος 7, 2015 - 18:00 - Δευτέρα, Δεκέμβριος 7, 2015 - 19:30
Με την εκπαιδευτικό Ευμορφία Γαρυφαλλίδου. Ελάτε να γνωρίσουμε παρέα την τέχνη του ντεκουπάζ για τρελές χριστουγεννιάτικες δημιουργίες. Για ηλικίες (4-8 με συνοδεία γονέα) και 9-12. Θα χρειαστεί να φέρετε γυάλινα βαζάκια και μπουκαλάκια χωρίς σχέδια και χριστουγεννιάτικες χαρτοπετσέτες της αρεσκείας σας. Με προεγγραφή. Στον 1ο όροφο της βιβλιοθήκης.