Εκδήλωση: Εικόνα
![παιδική βιβλιοθήκη](/sites/default/files/2023-10/%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%B7%20%CE%B2%CE%B9%CE%B2%CE%BB%CE%B9%CE%BF%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%B7_59.jpg)
Χριστούγεννα α λα Γαλλικά
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Σάββατο, Δεκέμβριος 19, 2015 - 11:00 - Σάββατο, Δεκέμβριος 19, 2015 - 13:00
Ο Σύλλογος Ελληνογαλλικής Φιλίας Σέρρες-Fosses καλεί τους μικρούς μας φίλους να μπουν στο πνεύμα των Χριστουγέννων μέσα από παιχνίδια, κατασκευές, δραματοποιήσεις και πολλά γαλλικά χριστουγεννιάτικα τραγούδια! Για ηλικίες 7-13 ετών. Με προεγγραφή . Στον 1ο όροφο της βιβλιοθήκης.