Εκδήλωση: Εικόνα
![φωτογραφία παιδικής βιβλιοθήκης](/sites/default/files/2023-09/%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%B7%20%CE%B2%CE%B9%CE%B2%CE%BB%CE%B9%CE%BF%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%B7_70.jpg)
«Εργαστήρι Ορθοφωνίας για παιδιά δημοτικού».
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Δευτέρα, Ιανουάριος 14, 2019 - 18:30 - Δευτέρα, Ιανουάριος 14, 2019 - 20:00
Με τη φιλόλογο Αγγελοπούλου Βαΐα. Θα εκπαιδευτούμε στη σωστή εκφορά του προφορικού λόγου, στη σωστή προφορά των λέξεων και στον κατάλληλο τονισμό και «χρωματισμό» των φράσεων. Για ηλικίες Δ’, Ε΄ και ΣΤ’ δημοτικού. Με προεγγραφή. Στον 1ο όροφο της βιβλιοθήκης. (Ο κύκλος του εργαστηρίου περιλαμβάνει 10 συναντήσεις).