Εκδήλωση: Εικόνα
![αφισα](/sites/default/files/2023-08/%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CE%BF%CE%BA%CE%B1%CE%B9%CF%81%CE%B9%CE%BD%CE%B7%20%CE%BA%CE%B1%CE%BC%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B5%CE%B9%CE%B1%202018%20%CE%9D%CE%BF2.png)
Έναρξη καλοκαιρινής καμπάνιας
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Τετάρτη, Ιούνιος 20, 2018 - 13:00 - Τετάρτη, Ιούνιος 20, 2018 - 14:30
Με τη Βιβλιοθηκονόμο: Μαρία Βραχλιώτου. Για να ξεκινήσει η καλοκαιρινή καμπάνια πρέπει να κόψουμε, να κρεμάσουμε, να ψάξουμε στα λεξικά, να ψάξουμε στα ράφια για να τα έχουμε όλα έτοιμα το καλοκαίρι. Για ηλικίες 7+. Με προεγγραφή. Στον 1ο όροφο της βιβλιοθήκης.