Εκδήλωση: Εικόνα
![Φωτογραφία από το πρόγραμμα του συλλόγου φίλων](/sites/default/files/2019-04/01%20%CE%91%CE%A6%CE%99%CE%A3%CE%91%20%CE%A4%CE%99%20%CE%A3%CE%A7%CE%9F%CE%9B%CE%95%CE%99%CE%9F%20%CE%98%CE%95%CE%9B%CE%9F%CE%A5%CE%9C%CE%95.jpg)
Εισήγηση με θέμα: «Τι σχολείο θέλουμε;»
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Σερρών, Αμφιθέατρο
Δευτέρα, Απρίλιος 15, 2019 - 20:00 - Δευτέρα, Απρίλιος 15, 2019 - 21:30
Δευτέρα, 15 Απριλίου, ώρα 20:00.
Ομιλία με θέμα: «Τι σχολείο θέλουμε;». Με εισηγητή τον Ιωάννη Πούλιο, εκπαιδευτικό και υπεύθυνο σχολικών δραστηριοτήτων Π.Ε. Σερρών. Στο πλαίσιο του κύκλου εκδηλώσεων: "Αναζητώντας την Ιθάκη: Ταξίδι σε θέματα σύγχρονου κοινωνικού προβληματισμού". Σε συνεργασία με τον Σύλλογο Φίλων της Δ.Κ. Βιβλιοθήκης Σερρών. Είσοδος Ελεύθερη. Στο αμφιθέατρο «Γεώργιος Καφταντζής» στο ισόγειο της βιβλιοθήκης.