Εκδήλωση: Εικόνα
![αφίσα της καλοκαιρινής εκστρατείας](/sites/default/files/2023-10/%CE%B5%CE%B4%CF%89%20%CE%B4%CE%B5%CE%BD%20%CE%B5%CE%B9%CE%BD%CE%B1%CE%B9%20%CE%B2%CE%B9%CE%B2%CE%BB%CE%B9%CE%BF%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%B7.jpg)
Εδώ δεν είναι βιβλιοθήκη…είναι…
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Σάββατο, Αύγουστος 1, 2015 - 10:00 - Σάββατο, Αύγουστος 1, 2015 - 12:00
Σε μέτρα από χαρτί τα παιδιά που θα συμμετέχουν στην καλοκαιρινή εκστρατεία και όλοι οι επισκέπτες της βιβλιοθήκης μικροί και μεγάλοι, θα έχουν την ευκαιρία να καταγράψουν τι είναι γι’ αυτούς η βιβλιοθήκη…Ελάτε να δημιουργήσουμε παρέα το πανό της φετινής καλοκαιρινής εκστρατείας!