Εκδήλωση: Εικόνα
![αφισα](/sites/default/files/2023-08/%CE%B7%CE%BC%CE%B5%CF%81%CE%B1%20%CF%86%CF%84%CF%89%CF%87%CE%B5%CE%B9%CE%B1%CF%82.jpg)
Το δέντρο που έδινε.. σε συνθήκες οικονομικής και αξιακής κρίσης.
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Αμφιθέατρο "Γεώργιος Καφταντζής " ισόγειο
Τρίτη, Οκτώβριος 17, 2017 - 19:00 - Τρίτη, Οκτώβριος 17, 2017 - 20:00
Το Τμήμα Δημόσιας Υγείας της Περιφερειακής Ενότητας Σερρών διοργανώνει εκδήλωση στο πλαίσιο του εορτασμού της Διεθνούς Ημέρας για την εξάλειψη της φτώχειας στο αμφιθέατρο «Γεώργιος Καφταντζής» στο ισόγειο της βιβλιοθήκης. . Είσοδος Ελεύθερη.