Εκδήλωση: Εικόνα
![εικονα με παιδικη βιβλιοθηκη](/sites/default/files/2023-10/%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%B7%20%CE%B2%CE%B9%CE%B2%CE%BB%CE%B9%CE%BF%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%B7_12.jpg)
Αγωγή υγείας: προσέγγιση στη διαχρονική αξία της διατροφής
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβιβκή βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Τρίτη, Ιανουάριος 20, 2015 - 10:00 - Τρίτη, Ιανουάριος 20, 2015 - 12:00
Με την εκπαιδευτικό Κωνσταντίνα Αραμπατζή. Κάθε Τρίτη μαθαίνουμε πώς αποκτάται η υγεία μέσα από τη γνώση, τη στάση ζωής και την πρόληψη. Για τάξεις Δ’, Ε’ και ΣΤ’ δημοτικού. Προγραμματισμένες επισκέψεις σχολείων. Με προεγγραφή. Στον 1ο όροφο της βιβλιοθήκης.