Ανακοίνωση: Εικόνα
![παιδάκι με έντομο](/sites/default/files/2024-07/Insect-Body-Parts-Lesson-For-Preschoolers-Kids_1.jpg)
«Ζουζούνια παντού!». Με τη Βιβλιοθηκονόμο Μαρία Βραχλιώτου.
Ανακοίνωση: Φορέας
Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Σερρών, 1ος όροφος
29/07/2024 - 29/07/2024
● Δευτέρα, 29 Ιουλίου, ώρα 11:00-12:30.
«Ζουζούνια παντού!». Με τη Βιβλιοθηκονόμο Μαρία Βραχλιώτου. Καλοκαίρι χωρίς ζουζούνια γίνεται; Σε αυτό το εργαστήρι, μικροί και μεγάλοι εξερευνούμε τον απίστευτο κόσμο των εντόμων, ανακαλύπτουμε την ομορφιά του και δημιουργούμε αξέχαστες εμπειρίες, σε μια γιορτή για τη φύση. Για ηλικίες 9-12 ετών. Με προεγγραφή. Στον 1ο όροφο της βιβλιοθήκης.