Ανακοίνωση: Εικόνα
![φωτογραφία με την ηθοποιό της ταινίας](/sites/default/files/2020-01/%CE%A3%CE%95%CE%9B%CE%99%CE%94%CE%91%2015%20%282%29.png)
Προβολή της ταινίας: "Belle" Δ.Κ.Β.Σ., Αμφιθέατρο
Ανακοίνωση: Φορέας
Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Σερρών
09/03/2020 - 09/03/2020
Η Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Σερρών και ο Σύλλογος Φίλων της Βιβλιοθήκης συνδιοργανώνουν την Προβολή της ταινίας «Belle». Ένα δράμα εποχής με θέμα τη δουλεία στη Μεγάλη Βρετανία. Είσοδος Ελεύθερη. Στο αμφιθέατρο «Γεώργιος Καφταντζής» στο ισόγειο της βιβλιοθήκης.