Ανακοίνωση: Εικόνα
![Εικόνα από το εξώφυλλο του βιβλίου δυο άνδρες με ζώα](/sites/default/files/2019-11/FFE784FBF5A212912623524B8E0E35C5_0.jpg)
Παρουσίαση του βιβλίου «Αναμνήσεις ενός κτηνιάτρου- κωμικές ιστορίες από τη ζωή του»
25/11/2019 - 25/11/2019
Παρουσίαση του βιβλίου «Αναμνήσεις ενός κτηνιάτρου- κωμικές ιστορίες από τη ζωή του». Η Δημόσια Βιβλιοθήκη Σερρών και ο Σύλλογος Φίλων της Βιβλιοθήκης συνδιοργανώνουν την παρουσίαση του βιβλίου Χριστόφορου Παλαμίδη «Αναμνήσεις ενός κτηνιάτρου- κωμικές ιστορίες από τη ζωή του». Για το βιβλίο θα μιλήσει ο κος Ζήσης Μητλιάγκας, Φιλόλογος, Πρώην Δήμαρχος Σερρών. Την παρουσίαση της εκδήλωσης θα έχει η Γενική Γραμματέας του Συλλόγου κα Νατάσα Δάγκου, Φιλόλογος και αποσπάσματα του βιβλίου θα διαβάσει ο Χρήστος Μωραΐτης, σκηνοθέτης – ηθοποιός. Είσοδος Ελεύθερη. Στο αμφιθέατρο «Γεώργιος Καφταντζής» στο ισόγειο της βιβλιοθήκης.
Δευτέρα, 25 Νοεμβρίου, ώρα 19:00.