Ανακοίνωση: Εικόνα
![φωτογραφία με ένα άσπρο βέλος ζωγραφισμένο στον δρόμο](/sites/default/files/2019-11/images%20%282%29_2.jpg)
"Ο δρόμος για την επιτυχία".
18/11/2019 - 18/11/2019
Εισήγηση: «Ο δρόμος προς την επιτυχία». Η ΔΚΒ Σερρών και ο Σύλλογος Φίλων της Βιβλιοθήκης συνδιοργανώνουν την εκδήλωση που θα περιλαμβάνει ομιλία του Δικηγόρου-Προέδρου της Συνεταιριστικής Τράπεζας Κεντρικής Μακεδονίας Αλέξανδρου Χατζηδημητρίου, στο πλαίσιο της θεματικής: «Αναζητώντας την Ιθάκη: ταξίδι σε θέματα σύγχρονου κοινωνικού προβληματισμού». Στο αμφιθέατρο «Γεώργιος Καφταντζής» στο ισόγειο της βιβλιοθήκης.
.Δευτέρα, 18 Νοεμβρίου, ώρα 19:00.