Ανακοίνωση: Εικόνα
![κάρτα](/sites/default/files/2023-12/%CE%B7%CE%BC%CE%B5%CF%81%CE%AF%CE%B4%CE%B1_%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CF%80%CE%B7%CF%81%CE%AF%CE%B1_0.jpg)
Ημερίδα με θέμα:" Αναπηρία και Εκπαίδευση σήμερα"
Ανακοίνωση: Φορέας
Δ.Κ.Β.Σ. Αμφιθέατρο, ισόγειο
04/12/2023 - 04/12/2023
Ο Σύλλογος Γονέων και Φίλων Παιδιών-Ατόμων με αναπηρία Ν. Σερρών διοργανώνει με τη ΔΠΕ και ΔΔΕ Σερρών, ημερίδα με θέμα: "Αναπηρία και Εκπαίδευση Σήμερα". Η ημερίδα θα φιλοξενηθεί στο αμφιθέατρο της Δ.Κ.Β. Σερρών και η Είσοδος θα είναι ελεύθερη.
Για λεπτομέρειες πατήστε στην αφίσα της ημερίδας.