Ανακοίνωση: Εικόνα
![αφισα](/sites/default/files/2023-05/%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B5%CE%AF%CE%BF%20%CE%BB%CE%AE%CF%88%CE%B7%CF%82.png)
Ημερίδα : "Χτίζοντας Ψυχικά Υγιείς Κοινότητες"
Ανακοίνωση: Φορέας
ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΣΕΡΡΩΝ
01/06/2023 - 01/06/2023
Η Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Σερρών σας προσκαλεί στην ημερίδα που διοργανώνει ο Σύλλογος Οικογενειών/Φροντιστών και Φίλων για την Ψυχική Υγεία, νόσο Alzheimer και συγγενών διαταραχών με θέμα: "Χτίζοντας Ψυχικά Υγιείς Κοινότητες" στα πλαίσια του Εορτασμού της Ευρωπαϊκής Ψυχικής Υγείας.
Είσοδος ελεύθερη
Ώρα έναρξης : 6.30 μ.μ.
Αμφιθέατρο "Γεώργιος Καφταντζής" ισόγειο