Ανακοίνωση: Εικόνα
![Αφίσα εκδήλωσης](/sites/default/files/2019-10/%CE%9F%CE%B9%20%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%B9%CF%80%CE%AD%CF%84%CE%B5%CE%B9%CE%B5%CF%82%20%CF%84%CF%89%CE%BD%20%CE%B3%CE%BB%CF%89%CF%83%CF%83%CF%8E%CE%BD%20%CE%B1%CF%86%CE%AF%CF%83%CE%B1_1.jpg)
Εκδήλωση: « Οι περιπέτειες των γλωσσών».
Ανακοίνωση: Φορέας
Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Σερρών
09/10/2019 - 09/10/2019
Ώρα 20:00.
Η Δ. Κ. Βιβλιοθήκη Σερρών και ο Σύλλογος Ελληνογαλλικής φιλίας Σέρρες-Fosses συνδιοργανώνουν τη συγκεκριμένη εκδήλωση, η οποία θα περιλαμβάνει ομιλία του Σταύρου Καμαρούδη, αναπλ. Καθηγητή της Νέας Ελληνικής Γλώσσας και της Διδακτικής, στην Παιδαγωγική Σχολή Φλώρινας του Παν/μίου Δυτ. Μακεδονίας. Είσοδος Ελεύθερη. Στο αμφιθέατρο «Γεώργιος Καφταντζής» στο ισόγειο της βιβλιοθήκης.
Ανακοίνωση: Αρχεία προς Επισύναψη