Ανακοίνωση: Εικόνα
![ο λύκος Ζαχαρίας στο διάστημα](/sites/default/files/2024-07/20231113091923_o_lykos_zacharias_thelei_na_paei_sto_diastima.jpeg)
«Αποστολή στο διάστημα με το Ζαχαρία». Με τη Φυλλένια Εμμανουηλίδου.
Ανακοίνωση: Φορέας
Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Σερρών, 1ος όροφος
08/07/2024 - 08/07/2024
● Δευτέρα, 8 Ιουλίου, ώρα 11:00-12:30.
«Αποστολή στο διάστημα με το Ζαχαρία». Με τη Φυλλένια Εμμανουηλίδου. Για πες μας Zαχαρία, πως σου φάνηκε το διάστημα; Σε αυτή τη διαδρομή έμαθε φοβερά πράγματα. Εμείς με τη σειρά μας θα κατασκευάσουμε και θα εξερευνήσουμε τους πλανήτες μας! Για ηλικίες 4-7 ετών. Με προεγγραφή. Στον 1ο όροφο της βιβλιοθήκης.