Εκδήλωση: Εικόνα
![παιδικη βιβλιοθηκη](/sites/default/files/2023-08/%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%B7_17.jpg)
Σύλλογος Ελληνογαλλικής Φιλίας - ““Film francais avec des activites” - Γαλλική ταινία με παράλληλες δράσεις "
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Πέμπτη, Αύγουστος 21, 2014 - 10:00 - Πέμπτη, Αύγουστος 21, 2014 - 12:00
Ο Σύλλογος Ελληνογαλλικής Φιλίας, σε συνεργασία με την Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Σερρών, διοργανώνει σειρά καλοκαιρινών δράσεων με τίτλο “L’ Ete en couleurs francaise” No2«Καλοκαίρι με γαλλικά χρώματα» για παιδιά ηλικίας 7-13 ετών, με σκοπό την γνωριμία με τον γαλλικό πολιτισμό και την γαλλική γλώσσα, μέσα από το παιχνίδι και τη διασκέδαση.