Εκδήλωση: Εικόνα
![φωτογραφία παιδικής βιβλιοθήκης](/sites/default/files/2023-05/_R6A0601-%CE%93%CE%99%CE%91%20%CE%A0%CE%91%CE%99%CE%94%CE%99%CE%9A%CE%97%20%CE%92%CE%99%CE%92._79.jpg)
Στολίζουμε τις λαμπάδες μας!
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Τρίτη, Απρίλιος 7, 2015 - 11:30 - Τρίτη, Απρίλιος 7, 2015 - 12:30
Με τις εκπαιδευτικούς Πετρούσα Καρύδα και Αναστασία Φακετοπούλου. Φέρτε μια λαμπάδα να τη στολίσουμε παρέα με τσόχινα στολίδια και κορδέλες (Μπορείτε να φέρετε και δικά σας υλικά: κορδέλες, χάντρες, σπάγκο, μικρά παιχνίδια). Οπωσδήποτε να έχετε μαζί σας ένα κερί σε μέγεθος λαμπάδας. Για όλες τις ηλικίες (τα παιδιά κάτω των 7 ετών με συνοδό).