Εκδήλωση: Εικόνα
![πίνακας με ανθρωπάκια](/sites/default/files/2023-09/%CE%B3%CE%B1%CE%B9%CF%84%CE%B7%CF%82.jpg)
Στο ατελιέ των ελλήνων ζωγράφων: Γιάννης Γαΐτης
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική Βιβλιοθήκη -1ος όροφος
Σάββατο, Μάιος 26, 2018 - 11:00 - Σάββατο, Μάιος 26, 2018 - 12:30
Με την εικαστικό Βαΐα Μπαδέκα, γνωρίζουμε τη ζωή και την τεχνική του έλληνα ζωγράφου Γαΐτη, ζωγραφίζουμε τα δικά μας έργα και επιλέγουμε θέματα από τα έργα του για παιχνίδι. Για ηλικίες 7-11 ετών. Με προεγγραφή. Στον 1ο όροφο της βιβλιοθήκης.