Εκδήλωση: Εικόνα
![αφισα καμπανιας](/sites/default/files/2023-08/%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CE%BF%CE%BA%CE%B1%CE%B9%CF%81%CE%B9%CE%BD%CE%B7%20%CE%BA%CE%B1%CE%BC%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B9%CE%B1%202018_11.png)
Προστατευμένα δεδομένα: τα δεδομένα που κρατάω μόνο για μένα
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Τρίτη, Αύγουστος 7, 2018 - 11:00 - Τρίτη, Αύγουστος 7, 2018 - 12:30
Με την εκπαιδευτικό Χρυσάνθη Παλάζη. Απλοί κανόνες για να μάθουμε να προφυλασσόμαστε και να μην δίνουμε εύκολα σε κανένα προσωπικά μας στοιχεία. Για ηλικίες 9-14 ετών. Με προεγγραφή. Στον 1ο όροφο της βιβλιοθήκης.