Εκδήλωση: Εικόνα
![αφισα καμπανιας](/sites/default/files/2023-08/%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CE%BF%CE%BA%CE%B1%CE%B9%CF%81%CE%B9%CE%BD%CE%B7%20%CE%BA%CE%B1%CE%BC%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B9%CE%B1%202018_14.png)
Περασμένα δεδομένα:η καταγραφή δεδομένων στην ιστορία
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Πέμπτη, Αύγουστος 23, 2018 - 11:00 - Πέμπτη, Αύγουστος 23, 2018 - 12:30
Με τις εκπαιδευτικούς Γεωργία Βαρσάμη και Κατερίνα Γραβάνη. Πότε ξεκίνησαν οι άνθρωποι να μετρούν τα κοπάδια τους, να καταγράφουν τη σοδειά τους; Ποια ανάγκη τους οδήγησε; Ποιοι ήταν οι τρόποι καταγραφής του παρελθόντος και πώς εξελίχθηκαν μέχρι τις μέρες μας; Για ηλικίες 8-12 ετών. Με προεγγραφή. Στον 1ο όροφο της βιβλιοθήκης.