Εκδήλωση: Εικόνα
![Εξώφυλλο Βιβλίου](/sites/default/files/2019-11/FFE784FBF5A212912623524B8E0E35C5.jpg)
Παρουσίαση του βιβλίου «Αναμνήσεις ενός κτηνιάτρου- κωμικές ιστορίες από τη ζωή του».
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Δ.Κ.Β.Σ., Αμφιθέατρο
Δευτέρα, Νοέμβριος 25, 2019 - 19:00 - Δευτέρα, Νοέμβριος 25, 2019 - 20:30
Η Δημόσια Βιβλιοθήκη Σερρών και ο Σύλλογος Φίλων της Βιβλιοθήκης συνδιοργανώνουν την παρουσίαση του βιβλίου Χριστόφορου Παλαμίδη «Αναμνήσεις ενός κτηνιάτρου- κωμικές ιστορίες από τη ζωή του». Για το βιβλίο θα μιλήσει ο κος Ζήσης Μητλίαγκας, Φιλόλογος, Πρώην Δήμαρχος Σερρών. Την παρουσίαση της εκδήλωσης θα έχει η Γενική Γραμματέας του Συλλόγου κα Νατάσα Δάγκου, Φιλόλογος και αποσπάσματα του βιβλίου θα διαβάσει ο Χρήστος Μωραΐτης, σκηνοθέτης – ηθοποιός. Είσοδος Ελεύθερη. Στο αμφιθέατρο «Γεώργιος Καφταντζής» στο ισόγειο της βιβλιοθήκης.