Εκδήλωση: Εικόνα
![φωτογραφία παιδικής βιβλιοθήκης](/sites/default/files/2023-05/_R6A0601-%CE%93%CE%99%CE%91%20%CE%A0%CE%91%CE%99%CE%94%CE%99%CE%9A%CE%97%20%CE%92%CE%99%CE%92._77.jpg)
Παρουσίαση βιβλίου
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Τρίτη, Απρίλιος 4, 2023 - 12:00 - Τρίτη, Απρίλιος 4, 2023 - 13:00
Με αφορμή την παγκόσμια ημέρα παιδικού βιβλίου, η Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Σερρών σας προσκαλεί στην παρουσίαση του βιβλίου «Ο γυρισμός της Μινοδώρας» της Γιάντσιου Χρυσής. Για ηλικίες 10+. Είσοδος Ελεύθερη. Στον 1ο όροφο της βιβλιοθήκης.