Εκδήλωση: Εικόνα
![φωτογραφία με παιδί που παίζει με ένα τρενάκι](/sites/default/files/2019-11/child-development-stages-toys.jpg)
Ομιλία με θέμα: « Παιχνίδι: Πως επιδρά στην ανάπτυξη του παιδιού».
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Δ.Κ.Β.Σ., Αμφιθέατρο
Σάββατο, Νοέμβριος 16, 2019 - 18:00 - Σάββατο, Νοέμβριος 16, 2019 - 19:30
Η εκδήλωση πραγματοποιείται υπό την αιγίδα της Περιφέρειας με καλεσμένο ομιλητή τον Πετρόπουλο Ανδρέα, Αναπτυξιολόγο-Παιδίατρο. Είσοδος Ελεύθερη. Στο αμφιθέατρο «Γεώργιος Καφταντζής» στο ισόγειο της βιβλιοθήκης.