Εκδήλωση: Εικόνα
![αφίσα της εκδήλωσης](/sites/default/files/2019-06/%CE%91%CE%A6%CE%99%CE%A3%CE%91%20%CE%95%CE%99%CE%9C%CE%91%CE%A3%CE%A4%CE%95%20%CE%9F%CE%99%20%CE%95%CE%A0%CE%99%CE%9B%CE%9F%CE%93%CE%95%CE%A3%20%CE%9C%CE%91%CE%A3.png)
Ομιλία με θέμα: «Είμαστε το άθροισμα των επιλογών μας».
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Δ.Κ.Β.Σ., ισόγειο-αμφιθέατρο
Δευτέρα, Μάιος 20, 2019 - 20:00 - Δευτέρα, Μάιος 20, 2019 - 22:00
Δευτέρα, 20 Μαΐου, ώρα 20:00.
Ομιλία με θέμα: «Είμαστε το άθροισμα των επιλογών μας». Με εισηγητή τον Ιωάννη Καλογερούδη, Πολιτικό Μηχανικό-Διευθυντή της ΑΝΕΣΕΡ Α.Ε. Στο πλαίσιο του κύκλου εκδηλώσεων: «Αναζητώντας την Ιθάκη: Ταξίδι σε θέματα σύγχρονου κοινωνικού προβληματισμού». Σε συνεργασία με τον Σύλλογο Φίλων της Δ.Κ. Βιβλιοθήκης Σερρών. Είσοδος Ελεύθερη. Στο αμφιθέατρο «Γεώργιος Καφταντζής» στο ισόγειο της βιβλιοθήκης.