Εκδήλωση: Εικόνα
![αναγνώστες](/sites/default/files/2023-09/%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%B3%CE%BD%CF%89%CF%83%CE%B7_0.jpg)
Λέσχη ανάγνωσης δασκάλων
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Δευτέρα, Ιανουάριος 29, 2018 - 18:30 - Δευτέρα, Ιανουάριος 29, 2018 - 20:00
Με συντονίστριες τις εκπαιδευτικούς Ευδοκία Χρηστομάτη και Ζήνα Μπουγιάλα. Θα πραγματοποιηθεί η 4η συνάντηση της λέσχης ανάγνωσης παιδικού λογοτεχνικού βιβλίου που απευθύνεται σε δασκάλους Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης. Είσοδος ελεύθερη. Στον 1ο όροφο της βιβλιοθήκης.