Εκδήλωση: Εικόνα
![φωτογραφια παιδικης βιβλιοθηκης](/sites/default/files/2023-07/%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%B7%20%CE%B2%CE%B9%CE%B2%CE%BB%CE%B9%CE%BF%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%B7_6.jpg)
Καλοκαιρινή Εσκστρατεία - Μαύρος Κότσιφας, άσπρος γλάρος
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Πέμπτη, Ιούλιος 10, 2014 - 10:00 - Πέμπτη, Ιούλιος 10, 2014 - 12:00
Διαβάζουμε την ιστορία της Κίτυ Κρόυθερ και ανεβάζουμε τη δική μας κουκλοθεατρική παράσταση. Με τους εκπαιδευτικούς Βάσω Ψυρρούκα, Φωτεινή Ναούμ, Χρύσα Αναστασιάδου και Κυριάκο Θεοδωρίδη. Για παιδιά 9-12 ετών. Με προεγγραφή. Στο ισόγειο της Βιβλιοθήκης.(1η συνάντηση) *Θα χρειαστεί να έχουν τα παιδιά μια φελιζολένια μπάλα οβάλ διαμέτρου 6,5 εκ. και υφάσματα τις αρεσκείας τους.