Εκδήλωση: Εικόνα
![αφισα](/sites/default/files/2023-10/%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%B8%CE%B5%CF%84%CE%B1_3.png)
Καλοκαιρινή Εκστρατεία - Τα αντίθετα δραπέτευσαν στο πάρκο
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Τρίτη, Ιούλιος 22, 2014 - 10:00 - Τρίτη, Ιούλιος 22, 2014 - 12:00
Βγαίνουμε έξω από τη βιβλιοθήκη και ανακαλύπτουμε στη γειτονιά ένα κόσμο αντιθέτων που ορίζει το φυσικό μας περιβάλλον. Με τη νηπιαγωγό Λένα Παπασταυροπούλου. Για παιδιά 8-12 ετών. Με προεγγραφή. Στον πρώτο όροφο της Βιβλιοθήκης.