Εκδήλωση: Εικόνα
![φωτογραφία παιδικής βιβλιοθήκης](/sites/default/files/2023-10/%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%B7%20%CE%B2%CE%B9%CE%B2%CE%BB%CE%B9%CE%BF%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%B7_13.jpg)
Καλοκαιρινή εκστρατεία - Ημέρα των δυνατών και των αδυνάμων
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Τετάρτη, Ιούλιος 23, 2014 - 10:00 - Τετάρτη, Ιούλιος 23, 2014 - 12:00
Μια μέρα με τους σούπερ ήρωες! Σχεδιάζουμε τους δικούς μας σούπερ ήρωες: τι ιδιότητες έχουν, τι ρούχα φοράνε, πώς μοιάζουν. Στο τέλος φτιάχνουμε τις στολές μας σούπερ ηρώων και οργανώνουμε μια παρέλαση. Με τη νηπιαγωγό Λένα Παπασταυροπούλου. Για παιδιά 6-8 ετών. Με προεγγραφή. Στον πρώτο όροφο της Βιβλιοθήκης.