Εκδήλωση: Εικόνα
![φωτογραφια παιδικης βιβλιοθηκης](/sites/default/files/2023-07/%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%B7%20%CE%B2%CE%B9%CE%B2%CE%BB%CE%B9%CE%BF%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%B7_15.jpg)
Καλοκαιρινή Εκστρατεία - Η μέρα από ψηλά και από χαμηλά
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Πέμπτη, Ιούλιος 10, 2014 - 10:00 - Πέμπτη, Ιούλιος 10, 2014 - 12:00
Εργαστήρι φωτογραφίας. Θα πάρουμε φωτογραφίες με οπτική από πάνω προς τα κάτω και με οπτική από κάτω προς τα πάνω . Πώς φαίνονται τα πράγματα στη μια και στην άλλη περίπτωση; Θα χρειαστεί να έχετε μαζί σας μια απλή ψηφιακή φωτογραφική μηχανή. Για παιδιά 10-12 ετών. Με προεγγραφή. Στον πρώτο όροφο της Βιβλιοθήκης.